POWITAJ WIOSNĘ Z NOWĄ KOLEKCJĄ CLAUDIO CAMPIONE!
Nowa kolekcja na wiosnę od Claudio Campione to jeszcze więcej ciekawych wzorów i najbardziej innowacyjny asortyment w tym między innymi kurtek i kamizelek, jaki kiedykolwiek mieliśmy. Marka prezentuje nowe materiały techniczne, dopracowane wykończenia, dwustronne modele, które można odwracać i wiele interesujących detali.
Większa funkcjonalność ubrań – dzięki wodoszczelnym, oddychającym i wiatroszczelnym materiałom. Kurtki, kamizelki są nie tylko eleganckie w duchu smart casual, ale też eleganckie, funkcjonalne i sportowe.
Kolekcja koszulek CLAUDIO CAMPIONE wyróżnia się jakością tkanin pochodzących od wiodących producentów w Europie. Skomplikowane detale w stójce, mankiecie i plisie podkreślają „bogaty” charakter produktu. Podwójne lub nawet potrójne szwy sprawiają, że koszulka CAMPIONE jest dopracowana w każdym detalu.
Męskie dzianiny i swetry mają prosty i jednocześnie nowoczesny charakter. Claudio Campione proponuje na wiosnę dzianiny w połączeniu z pikowanym nylonem. A męskie swetry są „mięsiste”, mocne i co najważniejsze – komfortowe.
Nowoczesne jeansy w ciemnoniebieskim kolorze z pewnością zainteresują tych, którzy lubią sprawdzone rozwiązania. Męskie bawełniane spodnie mają nowoczesny, zawsze pasujący do świata charakterystyczny dla CAMPIONE wygląd.
W Salonie Moda Zielińscy lok. nr 124 w Centrum Mody w Nadarzynie są już dostępne nowości z kolekcji Claudio Campione dla Panów, serdecznie zapraszamy!