Navona

Modne sukienki oraz suknie wizytowe i wieczorowe Navona Collection Navona to wyjątkowy sklep dla wszystkich kobiet. Wytworna i elegancka suknia jest ozdobą dla każdej kobiety, ale zdajemy sobie sprawę, że udane spotkanie zależy też od komfortu i dobrze dobranej kreacji. Nasze wyszukiwane są z niezwykłą starannością, dlatego można znaleźć u nas suknie najlepszych marek jak Tadashi Shoji,Adrianna Pappel, Bicici&Coty, Rubber Duck znanych projektantów na całym świecie.

Suknie wieczorowe potrafią uwodzić swoim krojem i zdobieniami, ale kwintesencją kobiecości jest również prostota formy. Staramy się w naszym asortymencie zadowolić każdą kobietę, dlatego nasze suknie wieczorowe są bardzo zróżnicowane. Panie znajdą u nas suknie długie, idealnie pasujące na bal lub do teatru, jak również suknie krótkie, w których można wybrać się na kolację, czy na imprezę firmową. Szeroki wybór sukni wieczorowych, sukni koktajlowych, sukni balowych, sukni studniówkowych, sukni sylwestrowych jest również uzupełniony o szeroką gamę sukienek wizytowych.

Sukienki wizytowe, które można znaleźć w naszym sklepie charakteryzują się idealnym krojem. Nasze klientki mogą znaleźć suknie w rozmiarach od XXS do Plus Size. Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami Panie znajdą piękne, idealnie współgrające z ich sylwetką kreacje. W naszych sukniach balowych kobiety czują się jak księżniczki.

Nie boimy się nowoczesnych materiałów, ciekawych zdobień w postaci cekinów i kryształów, czy ozdobnych kamieni. Nasza oferta łączy w sobie elegancję, prostotę i frywolnością i awangardą, które wydobywają atuty sylwetki i podkreślają kwintesencję kobiecości. Odwiedź nasz salon!

Tel. 22/739 55 74

 Navona lok 116
Panorama FB Nadarzyn
 MG 8518 HDR
 MG 8515 HDR
 MG 8514 HDR
 MG 8506 HDR1080